Home Uczniowie z pasją
Uczniowie z pasją PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Środa, 07 grudnia 2011 01:00
Pasje naszych uczniów uczęszczających do Zespołu Szkół Nr 2 w Nisku

 

Gimnazjum Nr 2

  1. Dagmara Czarnota- 3a,   Monika Sujkowska z 2a - realizują swoje pasje w Zespole Pieśni i Tańca "Racławice" (więcej>>)

  2. Jakub Myszka- kl.2b- gitara (filmik>>)

  3. Dominika Borowiec, Iwona Rzekęć, Marysia Dycha, Basia  Loryś  kl.3a -wszystkie dziewczyny tańczą  w zespole tańca współczesnego ,,Duża Muza" w NCK
  4. Elwira Drąg - kl.2b- sztuka walki capoeira, zajęcia odbywają się w LO Nisko

  5. Hubert Świąder kl.3a- gra na keyboardzie

  6. Jakub Baran kl.3a-  gra na fortepianie, gitarze
  7. Paweł Piotrowski kl.3a- gra na gitarze

 

 Wielu gimnazjalistów swoje pasje łączy z nauką i przygotowaniem do konkursów przedmiotowych, oto oni laureaci konkursów

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5

  1. Natalia Kata- 6b pływanie. uczęszcza na zajęcia sekcji pływackiej (sukcesy)
  2. Karolina Guściora z kl.6b- śpiew w zespole wokalnym w NCK (sukcesy)
  3. Klaudia Filiks i Ola Domańska kl. 5a - realizują swoje pasje w Zespole Pieśni i Tańca "Racławice" (więcej>>)
  4. Szymon Kosz, Magdalena Mierzwa, Szymon Śledziński- kl.5a- szkoła muzyczna, grają na keyboardzie

Również wielu uczniów szkoły podstawowej swoje pasje łączy z nauką i przygotowaniem do konkursów przedmiotowych, oto oni laureaci konkursów

Rok szkolny 2013/2014

Gimnazjum Nr 2

 

  1. Marcin Wójtowicz- obróbka dźwięku (więcej>>)

  2. Oliwia Bańka, Iza Szabat, Eliza Wójcik, Ola Stopyra- taniec towarzyski- szkoła tańca "Happy Dance"
  3. Izabela Wodzisz kl.3a- konie, swoją pasję przedstawia na swojej stronie internetowej (prosimy cierpliwie czekać na jej załadowanie) ponadto jest członkiem Reprezentacyjnej Sekcji Tanecznej Mażoretek (zobacz>>) (więcej>>)

  4. Oliwia Marciniec kl. 3c- jazda konna

  5. Patryk Romerowicz - tenis ziemny. Swoje zainteresowania rozwija w Miejskim Klubie Tenisowym w Stalowej Woli (już od 6 lat...)

  6. Kamil Zuziak kl.3c- od 10 lat jeździ rekreacyjnie na nartach 

  7. Sylwek Kozak- kl.3c- modelarstwo

  8. Patryk Cebulak- kl.3c.- interesuje się wyścigami samochodowymi.O swojej pasji pisze na stronie internetowej.

  9. Karolina Tyra kl.3c- taniec towarzyski. Od 4 lat tańczy w Szkole Tańca "Merengue" w Stalowej Woli

  10. Natalia Łukasz kl.3a- fotografia, swoje zainteresowania przedstawia nam na stronie internetowej

  11. Grzegorz Hubka kl.3c- gitara, harcerstwo (filmik>>)

  12. Jakub Hubka kl.3a, Szymon Stus kl.3c, Maciej Dziewulski kl.3c, Mateusz Kata kl.3a, (więcej>>)

  13. Katarzyna Mierzwa kl.3b- gra na gitarze, klarnecie (zajęcia w NCK), śpiew w zespole wokalnym w NCK (więcej>>)

  14. Dagmara Czarnota-2a,  Jan Kasperek kl.2a,  Monika Sujkowska z 1a - realizują swoje pasje w Zespole Pieśni i Tańca "Racławice" (więcej>>)

  15. Jakub Myszka- kl.1b- gitara (filmik>>)

  16. Dominika Borowiec, Iwona Rzekęć, Marysia Dycha, Basia  Loryś  kl.2a -wszystkie dziewczyny tańczą  w zespole tańca współczesnego ,,Duża Muza" w NCK
  17. Paulina Skomro kl.2a- plastyka (zobacz>>),

  18. Elwira Drąg - kl.1b- sztuka walki capoeira, zajęcia odbywają się w LO Nisko

  19. Hubert Świąder kl.2a- gra na keyboardzie

  20. Jakub Baran kl.2a-  gra na fortepianie, gitarze
  21. Paweł Piotrowski- gra na gitarze

Wielu gimnazjalistów swoje pasje łączy z nauką i przygotowaniem do konkursów przedmiotowych, oto oni laureaci konkursów

 

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5

  1. Agnieszka Dąbek- makiety Lego
  2. Klaudia Filiks i Ola Domańska kl. 4a - realizują swoje pasje w Zespole Pieśni i Tańca "Racławice" (więcej>>)

  3. Natalia Kata- 5b pływanie. uczęszcza na zawody sekcji pływackiej

  4. Dawid Woźny, Szymon Kotuła kl. 6b- piłka nożna, chłopcy uczestniczą w treningach sportowych w klubie "Sokół Nisko" w drużynie rocznik 2000-2002

  5. Julia Stus- kl.6b- śpiew (więcej>>), chór szkolny

  6. Jakub Maślach 6a,Mateusz Gorzkowski 6a, Łukasz Kobylarz 6b- wędkarstwo

Również wielu uczniów szkoły podstawowej swoje pasje łączy z nauką i przygotowaniem do konkursów przedmiotowych, oto oni laureaci konkursów

 Jeżeli zauważył ktoś z Was brak swojego nazwiska lub błąd w nazwie zespołu, to proszę o kontakt w celu uzupełnienia wpisu:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Beata Śnieżek

            

 

 

Zmieniony ( Niedziela, 19 kwietnia 2015 18:13 )
 

B.Śnieżek